Вторник, Январь 22

Установчій форум “Співпраця молоді та бізнесу – запорука стабільного економічного та соціального розвитку”

04 червня 2018 року Міжнародний благодійний фонд «Ожина» провів установчий форум «Співпраця молоді та бізнесу запорука стабільного економічного та соціального розвитку».
Захід є одним з ключових етапів реалізації проекту «Молодіжний Банк Ініціатив», метою якого є активізація, залучення інгулецької молоді до суспільного життя та співпраця з місцевим бізнесом. На форумі були присутні місцеві підприємці, представники великих підприємств району та молодь віком від 14 до 35 років.
Учасники жваво обговорювали ідеї молодіжних проектів щодо створення умов для розвитку молоді, підвищення якості життя мешканців громади, популяризації благодійності, волонтерства та налагодження партнерства з бізнесом.
Результатами заходу стала домовленість між бізнесом та молоддю про співпрацю задля досягнення спільних цілей у покращенні якості життя Інгулецької громади, спільної реалізації проектів та проведення бізнес-сніданків для обміну досвідом.

Наступними етапами проекту «Молодіжний Банк Ініціатив» є:
• Проведення навчальних заходів для молоді;
• Обмін досвідом з підприємцями;
• Проведення грантової програми на реалізацію молодіжних проектів.
Проект реалізується Міжнародним Благодійним Фондом «Ожина» за фінансової підтримки Інгулецького комбінату Групи МЕТІНВЕСТ.


Щоб взяти участь у проекті пиши або телефонуй:
096 98 58 668 Кристина
097 972 74 68 Марина
fondozhina@gmail.com

Отправить ответ

Пожалуйста, авторизуйтесь чтобы добавить комментарий.
Войти с помощью: 
  Подписаться  
Уведомление о