Воскресенье, Февраль 24

Рятувальники провели профілактичний рейд, з метою попередження пожеж в житловому секторі

Зазвичай, з настанням опалювального сезону спостерігається збільшення кількості пожеж у житловому секторі. Насамперед, це пов’язано з тим, що зниження температурних показників спонукає людей обігрівати помешкання, часто нехтуючи правилами пожежної безпеки. Не втрачає актуальності також і питання дотримання правил пожежної безпеки дітьми.

Протягом минулого періоду 2017 року в Україні зафіксовано 71514 пожеж. Унаслідок пожеж загинуло 1222 людей та 1118 отримало травми. Близько 80% пожеж виникає саме у житловому секторі. Тож, аби попередити громадян про важливість дотримання правил пожежної безпеки у побуті, фахівці Служби порятунку періодично проводять профілактичні рейди у населених пунктах нашої держави. Так рятувальники 17-ї Державної пожежно-рятувальної частини з охорони Інгулецького району м. Кривий Ріг 07 грудня вкотре провели інформаційно-роз’яснювальну роботу серед мешканців Інгулецького району міста Кривий Ріг.

Зважаючи на збільшення кількості пожеж у житловому секторі в зимовий період, Державна служба України з надзвичайних ситуацій закликає громадян дбати про належний протипожежний стан власних помешкань та дотримуватись правил пожежної безпеки в побуті, адже загрозу завжди краще попередити, ніж мати справу з її наслідками. Зокрема:

• не паліть у ліжку;
• слідкуйте за станом та справністю електромережі;
•  у разі виходу з приміщень не залишайте увімкненими телевізори, праски, обігрівачі тощо;
• не залишайте малолітніх дітей без нагляду, та не дозволяйте їм бавитися сірниками;
• намагайтеся уникати перевантаження електричних мереж, не вмикайте одночасно побутові електроспоживачі великої потужності;
• подбайте про захист помешкання при користуванні пічним або газовим опаленням.

Лише виконання елементарних правил пожежної та власної безпеки зможе зберегти ваше життя та майно від вогню.

Отправить ответ

Пожалуйста, авторизуйтесь чтобы добавить комментарий.
Войти с помощью: 
  Подписаться  
Уведомление о