Среда, Апрель 24

Інгульчани відсвяткували 27-ий День Незалежності

24 серпня по всій країні відбулося святкування Дня Незалежності України, який став вже двадцять сьомим для нашого краю. Також у цей день святкували 100-річчя становлення української державності.

Не оминуло свято і житломасив Інгулець, де для містян традиційно було організовано спеціальну програму. Вже о восьмій ранку на проспеткі Перемоги відбувся парад вишиванок та покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку. Годиною пізніше розпочалося святкування біля Палацу Культури, де для інгульчан виступили колективи цього закладу, а також нагородили почесними грамотами містян-громадських діячів за вклад у розвиток міста та району. Окрім того, у святковій атмосфері свої паспорти вперше отримали чотирнадцятирічні школярі, чиї дні народження припали на цей день.

У Інгулецькому парку комунальні заклади разом із цехами-шефами ПАТ ІнГЗК групи Метінвест організували десятки тематичних виставок, проводили майстеркласи для дітей та дорослих, розважали їх піснями і танцями. Потішив своєю грою духовий оркестр Криворізької міської музичної школи №7.

День завершився святковим концертом у амфітеатрі Палацу Культури, який шороку є дуже популярним серед жителів житломасиву. Цей рік не став винятком: слухачів було набагато більше, ніж місць для сидіння, проте це не завадило людям насолодитися виступами колективів.