Среда, Апрель 24

Інформація до уваги громадян України напередодні проведення виборів Президента України 31 березня 2019 р.

Чергові вибори Президента України відбудуться 31 березня 2019 року.

Подбайте завчасно про включення до списків виборців!

Перевірити своє включення до Державного реєстру виборців можна:

1. Особисто завітати до органу ведення Державного реєстру виборців за місцем своєї реєстрації.

Особливу увагу варто звернути громадянам, які:

  • досягли повноліття та голосуватимуть вперше;
  • змінювали прізвище, ім’я чи по батькові;
  • змінювали місце реєстрації;
  • під час останніх виборів, у списках виборців виявили неточності в своїх персональних даних або були відсутні в них та, до цього часу, не звернулись до відділу ведення Державного реєстру виборців особисто.

 

2. За допомогою он-лайн сервісу «Кабінет виборця».

Якщо у зв’язку з навчанням, роботою, оздоровленням в санаторії, виїздом за кордон тощо ви не можете проголосувати на виборах Президента України 31 березня 2019 року за зареєстрованим місцем проживання, ви можете тимчасово (на період їх проведення) змінити місце голосування.

До органу ведення Державного реєстру виборців вам необхідно подати заяву про тимчасову зміну місця голосування із зазначенням дільниці чи адреси, за якою він бажає проголосувати.

Виборці, виборча адреса яких знаходиться на території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, а також на тимчасово окупованих територіях районів, міст, селищ і сіл, їх частин у Донецькій та Луганській областях, межі та перелік яких визначено Президентом України у порядку, передбаченому Законом України “Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях”, можуть не додавати до заяви документи, які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування.

При поданні заяви пред’являєте документ, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України, – паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України (якщо особа нещодавно набула громадянства України).

Заява про тимчасову зміну місця голосування повинна бути мотивована, тобто додаються документи (копії документів), які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування без зміни виборчої адреси. До таких документів можна віднести довідку з місця роботи, довідку з місця навчання, документ, який підтверджує право власності або оренди на житло, яке знаходиться за місцем, де ви хочете проголосувати, проїзні документи, путівка в санаторій, довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи тощо.

Таку заяву необхідно подати до 25 березня 2019 року. У разі призначення повторного голосування, виборцям, які перебуватимуть не за своєю виборчою адресою та бажатимуть проголосувати, потрібно повторно не пізніше ніж за п’ять днів до дня повторного голосування звернутися до органу ведення

Державного реєстру виборців за дресою: пл.Гірницької Слави, 1, каб.205

Додаткову інформацію можна отримати за телефонами: 94-80-23, 94-80-21

Якщо ви знаходитесь за кордоном:

Джерело: Офіційний портал виконкому Інгулецької районної у місті ради.