Вторник, Январь 22

На Інгульці вдруге відбулися “Святкові вечорниці”

05 січня 2018 року в переддень Різдва Христова в Інгульці вдруге пройшли #Святкові_вечорниці. Святкування організували волонтери та учасники МБФ “Ожина” за підтримки ГС “Спільні Мета”, ГС”Зелений центр Метінвест”, Комітет Молоді та керівництво ПрАТ “ІнГЗК”

Цьогоріч захід включав в себе зону ярмарку “Хутір Майстринь”, зону анімації для дітей і дорослих, зону майстер-класу та фотозону з елементами вертепу. Кожен хто завітав до нас, міг обрати для себе цікаву розвагу. Тут і Фіксики розважали діточок, давали їм смачні подаруночки в обмін на різдвяні вірші та щедрівки; тут і зона майстер-класу з виготовлення декорованого підсвічнику. Родзинкою “Святкових вечорниць” став виступ колективу “Злагода” та постановка Різдвяного вертепу.

А на завершення заходу, гості мали змогу долучитися до “тематичної” дискотеки від лідера Молодіжного Комітету ПрАТ “ІнГЗК” – Юрія Коваріна.

Цьогорічні “Святкові вечорниці” були теплими та сімейними 😉 а всі емоції учасників допомогли зафіксувати фотографи Наталля Добровольська, Людмила Федаш, Анна Чижова.

Отправить ответ

Пожалуйста, авторизуйтесь чтобы добавить комментарий.
Войти с помощью: 
  Подписаться  
Уведомление о