Среда, Апрель 24

15-річна школярка організувала “Школу Успіху” для підлітків

Цими вихідними, 15-16 вересня, в Інгульці відбувся дводенний тренінговий проект для підлітків “Локальна Школа Успіху. Кривий Ріг 2018”. Його організатором стала 15-річна учениця Марина Куждіна.

Подію відвідало 25 активних школярів віком 14-15 років, що пройшли попередній відбір. Для них підготували цікаву програму із тімбілдінгами, лекціями, тренінговими заняттями, виступами цікавих людей. Діти навчалися проектному менеджменту, молодіжному активізму, ораторському мистецтву, дізнавалися про цікаві можливості для молоді та про користь волонтерства. Також тінейджери створили ідеї власних соціальних проектів, які втілюватимуть в Інгульці впродовж наступного місяця.

“Цього року я стала випускницею проекту “Школа Успіху” від Фонду Кличко, і моїм домашнім завданням було організувати власну школу, де я б змогла поділитися набутими знаннями з однолітками свого міста, – ділиться Марина Куждіна. – Я хочу, аби більше підлітків були активними та небайдужими до того, що відбувається навколо них.”

Втілення проекту стало можливим завдяки конкурсу малих грантів в рамках проекту «Молодіжний Банк Ініціатив», що організовується Благодійною організацією «Міжнародний благодійний фонд «Ожина» за фінансової підтримки Інгулецького комбінату групи МЕТІНВЕСТ. “Школа Успіху” стала одним з проектів-переможців та отримала фінансову підтриму на проведення події.